Про компанію

 

Першим і єдиним лідером у світі з виробництва та експорту наповнювачів та матеріалів для подушок і ковдр уже понад 25 років є Maya Textil. Виробник, який має Європейську сертифікацію якості продукції. Фахівці зі сну Maya Textil випускають найкращі товари, об’єднуючи свій досвід, інноваційні технології, розробки та дослідження у цій царині та преміум – матеріали.

Один із брендів, створених із цих матеріалів, - Penelope Home. Це не просто ковдри і подушки, а наймодніші новинки і, водночас, давно забуте старе в сучасному виконанні. Асортимент і різноманітність наповнювачів екстра-класу: пух/перо, мікроволокно, гранульоване волокно Thermolite Clean, бамбукове волокно, волокно тенсел, Outlast, віскоеластик, шовк вищої якості.

Пухові вироби – натуральні, екологічні та довговічні. На українському ринку тільки Penelope має сертифікат Nomite, який підтверджує, що подушки та ковдри – гіпоалергенні внаслідок додаткової обробки наповнювача від збудників алергії (пилових кліщів).

Лінію Thermocool оцінить сильна половина людства: особлива технологія Outlast Thermocules, розроблена лабораторією NASA, виконує одночасно дві функції  - у спеку охолоджує, а в холодний період повертає накопичене тепло. Таким чином, організм розслаблюється і отримує додатковий відпочинок під час сну, адже, функцію підтримки мікроклімату бере на себе Outlast.

Вироби з віскоеластику припадають до вподоби оцінювачам комфорту і людям з проблемами хребта.

Подушки з технологією проти хропіння – неймовірна річ, яка подарує глибокий якісний сон вашим близьким.

Вироби з бамбука є дуже різними, адже ця рослина має понад 1200 видів. У текстильній галузі бамбук широко використовують, зокрема, для виробництва тканин. Натуральний дихаючий бамбуковий матеріал для наповнення поглинає втричі більше вологи ( піт поглинає миттєво) , ніж бавовна, а висихає в чотири рази швидше. М’який матеріал нагадує на дотик шовк чи кашемір. А ще це легка матерія має природні антибактеріальні властивості.


Наповнювач із бавовни – найдавніший відомий людству матеріал для виготовлення ковдр і подушок. Бавовна – м’яка, затримує зайву вологу, дає приємне відчуття прохолоди, допомагає запобігти проблемі надмірного потовиділення. Ідеально підходить для використання влітку та навесні.

Купуючи подушки, ковдри чи перину, потрібно пам’ятати – дорогий добротний вибір не тільки довго прослужить, але сприятливо позначиться на вашому здоров’ї.


Penelope  віддають перевагу стильні сучасні люди, які цінують якість сну та життя