Подушка Penelope - Cool Down пухова 50*70

4057 грн2840 грн

Унікальна трикамерна пухова подушка Cool Down з терморегулирующим ефектом - це поєднання натурального наповнювача з інноваційними технологіями. З одного боку подушки чохол виконаний з тканини Outlast® (технологія розроблена NASA), яка в жаркий період дає приємну прохолоду, а в холодний - повертає на..

Подушка Penelope - ThermoClean антиаллергенна 50*70

1803 грн1263 грн

Унікальна серія Thermolite® Clean володіє антибактеріальними і протикліщовими властивостями. Інноваційний наповнювач зводить до нуля появу бактерій, що, також, наділяє його високим ступенем гіпоалергенності. Завдяки лагідному оксамитовому чохлу з батисту подушка має дуже ніжні тактильні властивості...

Подушка Penelope - ThermoCool Pro-Firm антиаллергенна 50*70

1737 грн1216 грн

Унікальна передова подушка ThermoCool Pro-Firm з терморегулюючим ефектом. З одного боку подушки чохол виконаний з тканини Outlast® (технологія розроблена NASA), яка в жаркий період дає приємну прохолоду, а в холодний - повертає накопичене тепло. У серії ThermoCool використовується особливий інноваці..

Подушка Penelope - ThermoCool Pro-Soft антиаллергенна 50*70

1533 грн1073 грн

Інноваційна терморегулююча подушка. З одного боку подушки чохол виконаний з тканини Outlast® (технологія розроблена NASA), яка в жаркий період дає приємну прохолоду, а в холодний - повертає накопичене тепло. У серії ThermoCool використовується особливий інноваційний наповнювач - нановолокно, завдяки..

Подушка Penelope - Thermy пухова 50*70

5951 грн4166 грн

Розкішна пухова подушка з терморегулюючим ефектом, виконана з тканини Outlast® (технологія розроблена NASA). Кожна сторона подушки відзначена кантом певного кольору, що інформує про особливі характеристики. Синім відзначена та сторона подушки, яка подарує приємну прохолоду в жаркий період, а червони..

Подушка Penelope - Unico Lux пухова 47*67+5

5442 грн4082 грн

Натуральна багатофункціональна подушка з ортопедичним оздоровлюючим ефектом. Унікальна будова подушки з двох частин, ніби «подушка в подушці». Зовнішня подушка складається на 90% з пуху і на 10% з пера, що створює неймовірну м'якість в той час, як внутрішня подушка з натурального латексу створює пру..

Подушка Penelope - Thermokid антиаллергенна 50 * 70

1443 грн1010 грн

Неймовірно м'яка терморегулююча подушка. Спочатку, серія Thermokid була розроблена для малюків, які вже виросли з дитячого ліжечка, але все ще залишилися дуже рухливими уві сні. З одного боку подушки тканина Outlast® (технологія розроблена в NASA), яка володіє унікальними терморегулірующимі властиво..

Iнноваційні подушки для мiцного та здорового сну

Запам'ятайте правило: хто правильно вночі відпочиває, той веде активне життя днем!

Майже третину свого життя ми проводимо уві сні, тому слід звернути особливу увагу на те, як ми спимо. Протягом десятків років деякi виробники проводили дослідження і займалися розвитком своїх лінійок ковдр і подушок, щоб ми могли спати комфортно. Вся продукція яку  пропонує наш інтернет-магазин, вироблена з екологічно чистих матеріалів і є безпечною для всіх, в тому числі зовсім маленьких дітей і людей, які страждають алергією.

У великому асортименті наших подушок і ковдр кожен зможе знайти підходящий варіант для себе або члена своєї сім'ї. Наприклад, дітям різного віку потрібна антиалергенна подушка різної висоти. Дітям першого року життя потрібна подушка для немовлят, яку в 2-3 роки можна поміняти на дитячу, а для школярів вже підійде подушка звичайного розміру.

Вибір підходящої подушки надзвичайно важливий, адже вона впливає на ваш сон і навіть на здоров'я в цілому. Подушки відрізняються одна від одної, тому до питання слід підходити з особливою ретельністю. Вибирайте подушку тенсел в залежності від положення під час сну, типу статури і м'якостi матраца, тоді ви будете бачити гарні сни і прокидатися повними сил.

Як вибрати i купити подушки outlast

Коли подушка memory outlast правильної висоти, шия і шийний відділ хребта знаходяться в природно прямому положенні. М'язи і суглоби відпочивають. 

  1. Для людей з вузькими плечима або сплячих на м'якому матраці підійде невисока подушка.
  2. Для широкоплечих або сплячих на твердому матраці варто вибирати подушку вище.

Не забудьте, що подушки потрібно міняти кожні два роки як з метою гігієни, так і з метою забезпечення якості сну. І при заміні матраца слід також міняти подушку, щоб м'якість матраца і висота подушки поєднувалися один з одним.

Кожен наповнювач і чохол подушек відрізняється один від одного. Купіть вподобаний варiант і самі відчуйте властивості спеціальних тканин і наповнювачів, які були розроблені для забезпечення вашого комфортного сну.

Подушки tencel — що варто знати

Ковдри і подушки з цим наповнювачем відносяться до категорії класу люкс. Чисте волокно TENCEL має досить високу вартість, але при цьому, завдяки своїм властивостям, створює неймовірний комфорт для сну. Волокно TENCEL, за рахунок своєї здатності абсорбувати і виводити вологу, дарує Вам сухий і комфортний сон. У нас в асортименті є подушки, як і не мають аналогів. У них натуральний гусячий пух змішаний з волокном TENCEL.