Що таке технологія Outlast?

Спочатку технологія Outlast® була розроблена спеціально для NASA. Володіючи унікальною здатністю поглинати і віддавати тепло, коли це необхідно, вона була створена захистити астронавтів від температурних перепадів у відкритому космосі.
Сьогодні ця технологія широко використовується для створення текстилю, взуття та одягу і багаторазово підвищує комфорт від використання цих речей.
Принцип дії:
Основу технології Outlast® становить використання спеціальних волокон, які містять капсули з особливою субстанцією, здатної переходити з твердої фази в рідку. Такий енергоємний матеріал дозволяє поглинати, зберігати, а також повертати тепло з урахуванням зміни температури тіла людини.

Самі виробники порівнюють принцип дії Outlast® зі склянкою напою, в яку додали льоду. Поглинаючи тепло, лід переходить з твердого стану в рідкий. Тим самим охолоджує напій і підтримуює необхідну температуру настільки довго, наскільки це можливо. На відміну від льоду дія технології Outlast® не обмежена за часом. Адже капсули, що містять фазоперехідну субстанцію, захищені шаром полімеру. Таким чином, стає можливим зворотний перехід - з рідкого стану в твердий, а це означає не тільки поглинання, але і віддачу тепла.

Отже, текстильна продукція з використанням технології Outlast® забирає зайве тепло, коли вам жарко, накопичує і зберігає його, а потім віддає його, коли температура тіла знижується. Таким чином протягом усього сну підтримується оптимальний мікроклімат. Ви не потієте, не перегріваєтеся та не мерзнете, оскільки технологія Outlast® регулює температуру, перш ніж ви відчуєте дискомфорт.