Дитяча подушка Penelope - Bamboo антиалергенна 35*45

1214 грн1093 грн

Екологічно чиста і ніжна дихаюча подушечка для малюків. Володіє вологопоглинаючими і повітропроникними властивостями, а, отже, уникає підвищеного потовиділення дитини уві сні, тому що швидко сохне. Також, перевага всіх виробів з бамбуковим наповненням полягає в гипоаллергенності та антибактеріальнос..

Дитяча подушка Penelope - Thermoclean антиалергенна 35*45

1449 грн1304 грн

Легка і м'яка подушка для малюка, яка має унікальні антибактеріальні та протикліщові властивості. Інноваційний наповнювач зводить до нуля появу бактерій, що, також, наділяє його високим ступенем гіпоалергенності. Завдяки лагідному оксамитовому чохлу з батисту подушка має дуже ніжні тактильні властив..

Дитяча подушка Penelope - Wooly Pure вовняна 35*45

1637 грн1473 грн

Ліцензована вовняна подушка для наймолодших поціновувачів якості. Натуральний бавовняний чохол зсередини простьобаний порожнистою вовною Woolmark® вищого ґатунку. Внутрішнє наповнення вовняними кульками можна регулювати відповідно до віку і потреб малюка, оскільки вони знаходяться в окремому внутріш..

Дитяча подушка Penelope - Gold пухова 35*45

2103 грн1893 грн

Дуже м'яка натуральна подушечка з англійської пуху Class 1, який робить її невагомою. Пух у виробі має добру гігроскопічність - прекрасно вбирає зайву вологу і випаровує її протягом дня. Penelope піклується про безпеку сну малюка, тому додаткова обробка наповнювача проти збудників алергії (відповіда..