Дитяча ковдра Penelope - Thermoclean антиалергенна 95*145

2391 грн1793 грн

Легка і м'яка ковдра для малюка, яка має унікальні антибактеріальні та протикліщові властивості. Інноваційний наповнювач зводить до нуля появу бактерій, що, також, наділяє його високим ступенем гіпоалергенності. Завдяки лагідному оксамитовому чохлу з батисту ковдра має дуже ніжні тактильні властивос..

Дитяча подушка Penelope - Bamboo антиалергенна 35*45

1037 грн778 грн

Екологічно чиста і ніжна дихаюча подушечка для малюків. Володіє вологопоглинаючими і повітропроникними властивостями, а, отже, уникає підвищеного потовиділення дитини уві сні, тому що швидко сохне. Також, перевага всіх виробів з бамбуковим наповненням полягає в гипоаллергенності та антибактеріальнос..

Дитяча подушка Penelope - Thermoclean антиалергенна 35*45

1105 грн829 грн

Легка і м'яка подушка для малюка, яка має унікальні антибактеріальні та протикліщові властивості. Інноваційний наповнювач зводить до нуля появу бактерій, що, також, наділяє його високим ступенем гіпоалергенності. Завдяки лагідному оксамитовому чохлу з батисту подушка має дуже ніжні тактильні властив..

Дитяча ковдра Penelope - Bamboo антиалергенна 95*145

2501 грн1876 грн

Екологічно чиста і ніжна дихаюча ковдра для малюків. Володіє вологопоглинаючими і повітропроникними властивостями, а, отже, уникає підвищеного потовиділення дитини уві сні, тому що швидко сохне. Також, перевага всіх виробів з бамбуковим наповненням складається в гіпоалергенності і антибактеріальност..

Дитяча подушка Penelope - Wooly Pure вовняна 35 * 45

1352 грн1082 грн

Ліцензована вовняна подушка для наймолодших поціновувачів якості. Натуральний бавовняний чохол зсередини простьобаний порожнистою вовною Woolmark® вищого ґатунку. Внутрішнє наповнення вовняними кульками можна регулювати відповідно до віку і потреб малюка, оскільки вони знаходяться в окремому внутріш..

Дитяча ковдра Penelope - Wooly Pure вовняна 95 * 145

2862 грн2290 грн

Ліцензована вовняна ковдра для наймолодших цінителів якості. Вовна Woolmark® - це натуральний дихаючий матеріал вищого ґатунку, який забезпечує регуляцію вологості і теплообміну. Натуральна ковдра з природним термобалансом подарує дитині спокійний і комфортний сон протягом чотирьох сезонів. Розмір: ..

Дитяча ковдра Penelope - Gold пухова 95*145

3832 грн2874 грн

Дуже м'яка натуральна ковдра з англійського пуху Class 1, який робить її легкою та невагомою мов хмаринка. Багато матусь віддають перевагу м'якій пуховій продукції, яка створює малюкові огортаючу ніжність, ніби в материних обіймах. Пух у виробі має добру гігроскопічність - прекрасно вбирає зайву вол..

Дитяча подушка Penelope - Gold пухова 35 * 45

1772 грн1329 грн

Дуже м'яка натуральна подушечка з англійської пуху Class 1, який робить її невагомою. Пух у виробі має добру гігроскопічність - прекрасно вбирає зайву вологу і випаровує її протягом дня. Penelope піклується про безпеку сну малюка, тому додаткова обробка наповнювача проти збудників алергії (відповіда..