Подушка Penelope - Cool Down пухова 50*70

Подушка Penelope - Cool Down пухова 50*70

4057 грн3246 грн

Трикамерна пухова подушка з терморегулюючим ефектом середньої висоти і жорсткості, підходить для сну на боці та спині. Верхня і нижня камери складаються з 90% пуху що надає подушці м'якість, а ось середній шар складається з 70% пера що дозволяє подушці тримати пружну форму і оптимальну висоту, що до..

Подушка Penelope - ThermoClean антиаллергенна 50*70

Подушка Penelope - ThermoClean антиаллергенна 50*70

1803 грн1442 грн

Щільна, середньої висоти і жорсткості подушка підходить для сну на спині і боку. Унікальна серія з передовим наповнювачем Thermolite® Clean володіє антибактеріальними і протикліщовими властивостями. Наповнювач зводить до нуля появу бактерій, що наділяє його також високими гіпоалергенними властивостя..

Подушка Penelope - ThermoCool Pro-Firm антиаллергенна 50*70

Подушка Penelope - ThermoCool Pro-Firm антиаллергенна 50*70

1737 грн1390 грн

Висока щільна подушка, підходить для відпочинку  на спині і боку. Інноваційна терморегулююча подушка з одного боку має тканину Outlast (розроблено NASA), яка в жаркий період надає приємну прохолоду, а в холодний повертає накопичене тепло. У подушках Thermocool використовується нановолокно - осо..

Подушка Penelope - ThermoCool Pro-Soft антиаллергенна 50*70

Подушка Penelope - ThermoCool Pro-Soft антиаллергенна 50*70

1533 грн1226 грн

Подушка середньої висоти, м’яка, підходить для сну на животі та боку.  Інноваційна терморегулююча подушка з одного боку має тканину Outlast (розроблено NASA), яка в жаркий період надає приємну прохолоду, а в холодний повертає накопичене тепло. У подушках Thermocool використовується нановолокно ..

Подушка Penelope - ThermoCool антиаллергенна 50*70

Подушка Penelope - ThermoCool антиаллергенна 50*70

1578 грн1262 грн

Для тих хто любить м'який комфорт, ми пропонуємо подушку з нановолокна з терморегулюючої тканиною Outlast; з одного боку тканина дасть відчуття прохолоди, з іншого боку зігріє теплом.Розмір: 50 * 70 см.наповнювач:Сторона А: мікроволокно.Сторона В: нановолокночохол:Сторона А: сатин, 100% бавовнаСторо..

Подушка Penelope - ThermoCool антиаллергенна 70*70

Подушка Penelope - ThermoCool антиаллергенна 70*70

1938 грн1550 грн

Для тих хто любить м'який комфорт, ми пропонуємо подушку з нановолокна з терморегулюючою тканиною Outlast; з одного боку тканина дасть відчуття прохолоди, з іншого боку зігріє теплом.Розмір: 70 * 70 см.наповнювач:Сторона А: мікроволокно.Сторона В: нановолокночохол:Сторона А: сатин, 100% бавовнаСторо..

Подушка Penelope - Thermy пухова 50*70

Подушка Penelope - Thermy пухова 50*70

5951 грн4761 грн

М'яка пухова подушка з терморегулюючим ефектом, підходить для сну на животі і боці. Складається на 90% з англійського гусячого пуху Class 1, що робить її дуже м'якою. Подушка з одного боку має тканину Outlast (розроблено NASA), яка в жаркий період дає приємну прохолоду, а в холодний - повертає накоп..

Подушка Penelope - Unico Lux пухова 47*67+5

Подушка Penelope - Unico Lux пухова 47*67+5

5442 грн4354 грн

Ортопедична пухова подушка. Висока, м'яка, підходить для сну на боці і спині. Подушка створена з 2-х частин (подушка в подушці): зовнішня подушка складається на 90% з пуху і 10% із пір'я, створює неймовірну м'якість, в той час як внутрішня подушка з латексу створює пружну і функціональну підтримку. ..

Подушка Penelope - Thermokid антиаллергенна 50 * 70

Подушка Penelope - Thermokid антиаллергенна 50 * 70

1443 грн1154 грн

Низька м'яка подушка, підходить для сну на животі і боці. Дана позиція відноситься до розряду дитячих подушок. Інноваційна, терморегулююча подушка з одного боку має тканину Outlast (розроблено NASA), яка в жаркий період дає приємну прохолоду, а в холодний повертає накопичене тепло. Допомагає запобіг..

Iнноваційні подушки для мiцного та здорового сну

Запам'ятайте правило: хто правильно вночі відпочиває, той веде активне життя днем!

Майже третину свого життя ми проводимо уві сні, тому слід звернути особливу увагу на те, як ми спимо. Протягом десятків років деякi виробники проводили дослідження і займалися розвитком своїх лінійок ковдр і подушок, щоб ми могли спати комфортно. Вся продукція яку  пропонує наш інтернет-магазин, вироблена з екологічно чистих матеріалів і є безпечною для всіх, в тому числі зовсім маленьких дітей і людей, які страждають алергією.

У великому асортименті наших подушок і ковдр кожен зможе знайти підходящий варіант для себе або члена своєї сім'ї. Наприклад, дітям різного віку потрібна антиалергенна подушка різної висоти. Дітям першого року життя потрібна подушка для немовлят, яку в 2-3 роки можна поміняти на дитячу, а для школярів вже підійде подушка звичайного розміру.

Вибір підходящої подушки надзвичайно важливий, адже вона впливає на ваш сон і навіть на здоров'я в цілому. Подушки відрізняються одна від одної, тому до питання слід підходити з особливою ретельністю. Вибирайте подушку тенсел в залежності від положення під час сну, типу статури і м'якостi матраца, тоді ви будете бачити гарні сни і прокидатися повними сил.

Як вибрати i купити подушки outlast

Коли подушка memory outlast правильної висоти, шия і шийний відділ хребта знаходяться в природно прямому положенні. М'язи і суглоби відпочивають. 

  1. Для людей з вузькими плечима або сплячих на м'якому матраці підійде невисока подушка.
  2. Для широкоплечих або сплячих на твердому матраці варто вибирати подушку вище.

Не забудьте, що подушки потрібно міняти кожні два роки як з метою гігієни, так і з метою забезпечення якості сну. І при заміні матраца слід також міняти подушку, щоб м'якість матраца і висота подушки поєднувалися один з одним.

Кожен наповнювач і чохол подушек відрізняється один від одного. Купіть вподобаний варiант і самі відчуйте властивості спеціальних тканин і наповнювачів, які були розроблені для забезпечення вашого комфортного сну.

Подушки tencel — що варто знати

Ковдри і подушки з цим наповнювачем відносяться до категорії класу люкс. Чисте волокно TENCEL має досить високу вартість, але при цьому, завдяки своїм властивостям, створює неймовірний комфорт для сну. Волокно TENCEL, за рахунок своєї здатності абсорбувати і виводити вологу, дарує Вам сухий і комфортний сон. У нас в асортименті є подушки, як і не мають аналогів. У них натуральний гусячий пух змішаний з волокном TENCEL.